Tak wyglądał piękny pokaz fajerwerków podczas Wianków nad Wisłą! [WIDEO]

„Takiej liczby głów przystrojonych w wianki dawno nie widzieliśmy. Całe Podzamcze i bulwary wypełniły się publicznością, która po upalnym dniu przyszła świętować najkrótsza noc w roku” – komentuje wydarzenie Stołeczny Ratusz. Na YouTube na kanale użytkownika locdog822 pojawił się film z pięknego pokazu fajerwerków, który był zwieńczeniem imprezy.

W ciągu dnia wszyscy chętni mogli przepłynąć na drugi brzeg Wisły tradycyjnymi, drewnianymi łodziami i spędzić czas na Plaży Rusałka, gdzie rozbiła się fisacka binguga. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się rejsy przepięknym, stylowym bocznokołowcem Gloria Mechanica, a także eleganckimi stateczkami pasażerskimi Kropka i Kreska. Zmęczeni po szukaniu kwiatu paproci, pleceniu wianków i tańcach na dechach, mogli odpocząć na kocach i w hamakach oraz skosztować przysmaków rożnych kuchni regionalnych, a nad Wisłą także ryb świeżo wędzonych i smażonych.

Wieczór przyniósł lekką ochłodę, ale na scenie i przed nią było bardzo gorąco. Fani polskich zespołów śpiewali razem z Kamp!, Lao Che i Mrozu ich największe przeboje, a Zbyszek Wodecki z Mitch & Mitch przenieśli nas w klimat beztroskiego lata. Spektakularnym zakończeniem imprezy był olśniewający pokaz sztucznych ogni, dynamiczny i niezwykle różnorodny w efekty. Na praskiej plaży pojawił się napis Wianki, a czerwone płynące po Wiśle wianki zachwyciły stutysięczna publiczność.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c