Tania linia lotnicza z nowymi, atrakcyjnymi kierunkami z Polski!

Tania linia lotnicza Wizz Air zapowiedziała uruchomienie nowych, bardzo atrakcyjnych tras z Polski. Wśród nich jest połączenie na rajską wyspę Fuerteventurę. Kiedy wystartują pierwsze samoloty?

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Właśnie węgierski przewoźnik Wizz Air zapowiedział uruchomienie bardzo ciekawych kierunków. Jak tłumaczy, nowa oferta ma wesprzeć rozwój branży lotniczej i hotelarskiej. Na liście znalazło się także wiele połączeń z Polski.

W letniej ofercie Wizz Air uruchomione zostaną połączenia między innymi z Gdańska do Burgas, z Warszawy n Fuerteventurę, z Rzeszowa do Londynu Luton czy z Rzeszowa do Oslo. Jak dodaje linia, nowe trasy z naszego kraju zostaną otwarte już w czerwcu i we wrześniu 2021 roku.  Połączenia mają być realizowane dwa razy w tygodniu, a w przypadku lotów do Londynu, trzy razy w tygodniu.

Jak podkreśla przewoźnik, w celu zapewnienia bezpieczeństwa podróży w czasie pandemii COVID-19, Wizz Air wprowadził dodatkowe procedury w zakresie higieny, które ułatwią utrzymania dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład. Zwiększona została także czystość w samolocie. Wszystkie samoloty posiadają filtry HEPA, które zwalczają około 99,97% wirusów i bakterii. Należy też pamiętać, że w samolotach obowiązuje noszenie maseczek podczas całego lotu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c