Targi Mother and Baby na Służewcu – weekendowa zabawa dla całej rodziny

Dziś nasza redakcja gościła na Targach Mother and Baby na warszawskim Służewcu. Tu, w jednym miejscu zebrały się firmy oferujące towary dla mam i dzieci. Jednak i dla tatusiów nie zabrakło atrakcji!

Na scenie co parę minut rozgrywane były konkursy dla mam, dzieci, a nawet tatusiów, którzy nosili wielkie worki imitujące kobiece brzuszki. Konkursy nie były szczególnie trudne i żaden uczestnik nie wyszedł z pustymi rękoma.

Na stoisku Lubisiów dzieci sadziły wybrane przez siebie kwiatki w doniczki, które następnie dekorowały i zabierały do domu – wspaniała, kreatywna zabawa. Maluchy były zachwycone!

Targi były też doskonałą okazją by nabyć akcesoria dla naszych pociech, takich jak Szumiś, który dzięki specjalnemu czujnikowi wykryje, że nasze dziecko nie śpi, ale także dzięki białym dźwiękom utuli je do snu. Wystawców i atrakcji było tak wiele, że najlepiej jest po prostu samemu się o tym przekonać odwiedzając drugi dzień targów. To już jutro, w niedzielę 19 czerwca od godziny 10:00 na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Jedna uwaga dla naszych czytelników jest taka, że bilet wstępu jest jednorazowy. Pamiętajcie, by zabrać wszystkie potrzebne dla dzieci rzeczy z samochodu zawczasu, bo  po opuszczeniu terenu targów drugi raz na ten sam bilet już nie wejdziecie. Podsumowując imprezę uważamy ją za udaną i polecamy naszym czytelnikom 🙂

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c