Tłumy w Primarku! Nie uwierzycie co najszybciej się wyprzedaje!

W Primarku w Galerii Młocinach ustawiają się ogromne kolejki chętnych, by zrobić zakupy. Obsługa pilnuje, by limit klientów został zachowany. Towar znika z półek. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dwa artykuły.

Nie tylko Primark szykuje się do zamknięcia. Sądząc po zakupach klientów, także i oni przygotowują się do pozostania w domach.

Największym zainteresowaniem cieszą się bowiem ciepłe piżamy. Rodzice kupują je swoim pociechom, ale także i sobie. Drugim najchętniej rozchwytywanym towarem są skarpety, głównie te zimowe.

Jutro wchodzi w życie przepis, który uniemożliwi funkcjonowanie sporej części sklepów w galeriach handlowych. Otwarte pozostają punkty usługowe, sklepy z artykułami spożywczymi, kosmetycznymi, artykułami toaletowymi oraz środkami czystości, wyrobami medycznymi i farmaceutycznymi, artykułami remontowo-budowalnymi, artykułami dla zwierząt, prasą.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c