„To nie narkotyki! To sól z wyschniętego Tunezyjskiego jeziora”

Prawie 300 gram mefedronu ujawnili kryminalni z komendy w Starych Babicach w miejscu zamieszkania 25-letniego mieszkańca gminy. Policjantom wyjaśnił, że zabezpieczona przez nich substancja to sól z wyschniętego tunezyjskiego jeziora. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie poglądowe. Fot. policja

Zdjęcie poglądowe. Fot. policja

Gdy kryminalni z komendy w Starych Babicach zajmujący się poszukiwaniem osób zostali poinformowani o zaginięciu mieszkańca gminy, natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia jego miejsca pobytu. W trakcie wykonywanych czynności udali się między innymi do jego miejsca zamieszkania. Tam ujawnili plastikową torbę z białą sproszkowaną substancją. Funkcjonariusze sprawdzili jej zawartość i przeprowadzili badanie narkotesterem. Wynik był jednoznaczny. Wskazywał, że ujawnioną substancją był mefedron. Policjanci zabezpieczyli blisko 300 gram tego narkotyku.

Kilka dni później funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu 25-latka. Wtedy też przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Policjantom wyjaśnił, że zabezpieczona przez nich substancja to sól z wyschniętego tunezyjskiego jeziora. Teraz sprawą Bartosza S. zajmie się sąd. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.