To nie nastolatki, a dorosłe kobiety i mężczyzna: „Cały tramwaj ma mnie słyszeć? I ch*j!”

Umieszczając film z wyczynami czwórki młodych ludzi w tramwaju myśleliśmy, że mamy do czynienia z młodzieżą. Tymczasem rzeczywistość potrafi zaskakiwać.

Po publikacji artykułu: https://warszawawpigulce.pl/caly-kura-tramwaj-ma-mnie-slyszec-no-i-chj-skandaliczne-zachowanie-nastolatek-w-tramwaju/ do naszej redakcji przyszedł mail, w którym bohaterka nagrania prosi o jego usunięcie, bo jak sama przyznaje treść jest bardzo kompromitująca.

Po wpisaniu danych kobiety w popularnym portalu społecznościowym naszym oczom ukazała się cała czwórka bohaterów. Niestety wygląda na to, że to dorośli ludzie, a zdjęcia wskazują na to, że jedna z kobiet została niedawno matką, a w opisie ma „SZLACHTA BALUJE PLEBS HARUJE”.

Nie mamy zamiaru publikować wizerunków tych osób i mamy nadzieję, że ta sytuacja będzie dla nich nauczką na przyszłość, z której wyciągną wnioski i zmienią swoje życie. Na lepsze.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.