Totalna wyprzedaż w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

Tylko do 12 września w salonach KODANO Optyk w Warszawie będzie można skorzystać z totalnej wyprzedaży i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej! Zapraszamy do salonów w CH Atrium Targówek oraz The Warsaw Hub.

Fot. Materiały prasowe

Totalna wyprzedaż -50%

Za oknem coraz częściej można już dostrzec pierwsze spadające liście, będące oznaką zbliżającej się jesieni. Krótsze i chłodniejsze dni, którym często towarzyszy deszczowa aura sprzyjają spędzaniu wolnego czasu przed ekranem komputera lub telewizora. Dlatego warto skorzystać z TOTALNEJ WYPRZEDAŻY w salonach KODANO Optyk i śledzić losy bohaterów ulubionego serialu w nowych okularach. Tylko do 12 września WSZYSTKIE okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek można kupić aż 50% taniej i to bez żadnych haczyków. Wystarczy przyjść i wybrać swoje wymarzone okulary. Badanie wzroku jest wliczone
w cenę, więc to kolejny argument aby zadbać o swój wzrok.

2 salony KODANO Optyk w Warszawie i 20 w całej Polsce

W Warszawie salony KODANO Optyk zlokalizowane są w:

  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek, ul. Głębocka 15, 511 124 473
  • KODANO Optyk, The Warsaw Hub, Rondo Daszyńskiego 2, tel. 511 125 937

Oba salony powstały w sierpniu 2020 r. i w swoim asortymencie posiadają kilkaset modeli okularów, a zatem wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W obu salonach KODANO Optyk można kupić okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 20 lokalizacji, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 12 września w salonach KODANO Optyk w Warszawie trwa TOTALNA WYPRZEDAŻ : aż -50% rabatu na kompletne okulary korekcyjne ( oprawki + dwie soczewki okularowe) i okulary przeciwsłoneczne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c