Tragiczny finał poszukiwań zaginionego Kamila M. Przyjechał na święta do rodziny, znaleziono jego ciało

30-letni Kamil M. wrócił na święta do rodziny w powiecie garwolińskim. Zaginął 3 stycznia, a od 7 stycznia trwały jego poszukiwania. We wtorek znaleziono jego ciało.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Mężczyzna od sierpnia mieszkał w Niemczech. W grudniu wrócił na święta do rodziny w powiecie garwolińskim.

3 stycznia miał zaplanowany wyjazd z Mińska Mazowieckiego do Niemiec, ale ani nie wyjechał ani też nie dotarł na wcześniej zaplanowane spotkanie. Rodzina widziała go ostatni raz 3 stycznia, a od 5 jego telefon był nieaktywny.

7 stycznia rozpoczęły się poszukiwania. Policja opublikowała na swojej stronie komunikat, a w mediach społecznościowych ukazał się apel partnerki zaginionego.

Niestety, 12 stycznia po kilku dniach, ciało 30-letniego mężczyzny zostały ujawnione na terenie Garwolina. Policja nie ujawnia szczegółów sprawy. Zamiast tego dziękuje wszystkim za pomoc w poszukiwaniach i zapewnia, że trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tragicznego wydarzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c