Trwa 5150 Triathlon [WIDEO]

„Półtora tysiąca śmiałków pokonuje dziś 5150 Warsaw Triathlon. Przepłynęli już 1,5 kilometra, jadą 40 kilometrów z Białobrzegów na rowerze, przed nimi miejski etap zawodów: bieg na 10 kilometrów. Najszybszy zawodnik właśnie wjeżdza na pl. Teatralny. Dekoracja zwycięzców o godz. 14. Zapraszamy do kibicowania na pl. Teatralny” – pisze  Ratusz na swoim profilu i zachęca warszawiaków filmem z imprezy.

Przy okazji przypominamy, że trwają zmiany w ruchu drogowym. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w godz. 9.00 – 16.00. Poszczególne odcinki ulic będą wyłączane z ruchu w miarę przemieszczania się zawodników. Trasa rowerowa zaczyna się w Białobrzegach, zawodnicy wjadą do Warszawy ul. Płochocińską i będą się przemieszczali Modlińską (jezdnia wschodnia), płk. R. Kuklińskiego (jezdnia północna), Mostem M. Skłodowskiej-Curie (jezdnia północna) Wybrzeżem Gdyńskim (jezdnia zachodnia), Wybrzeżem Gdańskim (jezdnia zachodnia), Wenedów, Zakroczymską, Konwiktorską, Bonifraterską, pl. Krasińskich, Miodową, Senatorską. Na ul. Senatorskiej odstawią rowery i rozpoczną bieg na trasie: pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. marsz, J. Piłsudskiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście, Karowa, Browarna, Ossolińskich, marsz. F. Focha, Moliera.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c