Trzaskowski: Najważniejsze jest bezpieczeństwo maluchów, ich rodziców, dziadków i personelu

„Zależy nam na tym, polska gospodarka mogła się rozwijać, żeby ludzie mogli wracać do pracy. Zależy nam, żeby przedszkola, żłobki, a później szkoły mogły funkcjonować, tylko pytanie czy jest ku temu już odpowiedni czas” – mówił na konferencji prasowej prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Fot. Jakub Kaminski/East News

„Czy na pewno Warszawa jest bezpieczna? I tu oczekujemy na jasną rekomendację rządu w tej sprawie i oczekujemy na rozporządzenia, w których te wszystkie pytania, które ja zadawałem będą rozstrzygnięte w sposób prawny z wzięciem na siebie odpowiedzialności, a nie tylko na zasadzie kilku infografik, dzięki którym rząd próbuje od tej odpowiedzialności uciec. 

Na razie nie widzę możliwości otwarcia żłobków ani przedszkoli, tych oczywiscie, które są w gestii miasta. Dzisiaj w tej trudnej sytuacji najważniejsze jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo maluchów, bezpieczeństwo ich rodziców, dziadków ale również całego personelu, który w tych placówkach pracuje.” – mówił Rafał Trzaskowski


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c