Trzy eksplozje we Lwowie. Uszkodzone elementy infrastruktury krytycznej!
We Lwowie doszło dziś do trzech eksplozji. Po poniedziałkowych atakach w mieście udało się przywrocić prąd. Niestety kolejne ataki spowodowały problemy z zasilaniem w mieście.

„Na razie wiadomo o trzech eksplozjach w dwóch obiektach na Lwowszczyźnie. Nie ma doniesień o poszkodowanych. […]
Nie rozpowszechniajcie żadnych zdjęć, nagrań i nie rozpowiadajcie plotek” – napisal do mieszkańców szef władz regionu Maksym Kozycki.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.