Trzy zarzuty dla „Rafalali” ws. ataku na dziewczynkę postawione przez prokuratora

„Trzy zarzuty, w tym naruszenia nietykalności cielesnej poprzez oblanie kawą pokrzywdzonej dziewczynki, przedstawiono Rafałowi B. znanemu jako „Rafalala”” – poinformowała we wtorek PAP Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Fot. Facebook / YouTube

„Rafałowi B. przedstawiono zarzuty: wypowiadania gróźb wobec pokrzywdzonej, naruszenia jej nietykalności cielesnej poprzez oblanie jej kawą oraz znieważenia pokrzywdzonej poprzez wypowiadanie wobec niej słów powszechnie uznawanych za obelżywe” – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński czytamy w depeszy PAP

„Potwierdzam informację o zatrzymaniu. Prowadzone są czynności w tej sprawie” – powiedział w rozmowie z Warszawą w Pigułce Sylwester Marczak, Rzecznik Prasowy Stołecznej Policji.

Policja nie chce jednak na razie zdradzać więcej szczegółów.

Zatrzymanie ma związek z atakiem na 16-latkę. Rafalala oblała ją kawą i zwyzywała, a całość opublikowała w internecie. Jak zeznała dziewczyna, już po zakończeniu nagrania miało też dojść do gróźb.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.