Twórcy Pokemon Go nawiązują współpracę z warszawskimi galeriami handlowymi

Mimo, że spod Pałacu Kultury tymczasowo zniknęli gracze, Pokemon Go ma się dobrze i jest najlepiej zarabiającą grą w sklepach z aplikacjami mobilnymi. Teraz twórcy gry nawiązali współpracę z warszawskimi galeriami handlowymi. O co chodzi?

Fot. Warszawa w Pigułce

Niantic zgarnęło za produkcję ponad miliard dolarów. Pomimo mrozów chętnych do gry nie brakuje, a twórcy wprowadzają kolejne ulepszenia, wydarzenia sezonowe i (ostatnio) nowe pokemony do złapania. Ślady aktywności użytkowników na warszawskiej mapie nie brakuje. Gracze przejmują gymy, coraz częściej spotyka się także trenerów z wysokim poziomem.

Twórcy w każdym z centrów umieszczą duża liczbę pokestopów i gymów po to, by i w ziemie gracze mogli pograć jednocześnie nie marznąc. Wydarzenie zainauguruje Arkadia. Już jutro w holu głównym odbędzie się impreza, która będzie miała na celu wypromowanie łapania pokemonów w centrach handlowych.

Pograć będzie można we wspomnianej Arkadii, a także Galerii Wileńskiej i Galerii Mokotów. Podobną współpracę Niantic nawiązał z większymi miastami w całej Europie.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.