Ukradł auto kierowcy, który zostawił kluczyki w stacyjce i poszedł do sklepu! Złodziej zatrzymany

Policjanci z „Kobry” kilka dni po kradzieży opla zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo. 32-latek wykorzystał moment, kiedy to kierowca pozostawił swoje auto niezamknięte z kluczykami w stacyjce i poszedł do sklepu. Sprawca wskoczył do auta i nim odjechał. Opel został odnaleziony i zabezpieczony. Teraz podejrzany odpowie za kradzież pojazdu, do której się przyznał.

Fot. KSP

Kilka dni temu do komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży opla. Pokrzywdzony pozostawił swoje auto przed sklepem, nie zamknął go i kluczyli były w stacyjce. Kiedy wyszedł z zakupami samochodu nie było.

Sprawą zajęli się policjanci z grupy operacyjnej „Kobra” Auto zostało odnalezione jeszcze tego samego dnia. Niedługo później, dzięki pozyskanym i sprawdzonym informacjom oraz wykonanym ustaleniom, funkcjonariusze dotarli również do podejrzanego. 32-latek został zatrzymany niespełna tydzień po zdarzeniu. Przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową przedstawili mu zarzut dokonania kradzieży.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.