Ukradł elektronikę za ponad 8 500 zł. Rozpoznajesz go?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży sprzętu elektronicznego na kwotę 8574 zł. ze sklepu, przy ul. Głębockiej, w dniu 21 stycznia. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego na kwotę 8574 złotych, ze sklepu, przy ul. Głębockiej w Warszawie. Do wymienionego zdarzenia doszło w dniu 21 stycznia.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Jego personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisywanego mężczyzny.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.