Ukradł markowe zegarki warte 6 000 zł. Rozpoznajesz go?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży markowych zegarków o wartości 6 000 złotych.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło w dniu 03 stycznia tego roku w jednym ze sklepów znajdujących w Centrum Handlowym przy ulicy Puławskiej 46. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej w Piasecznie prowadzą sprawę kradzieży dwóch markowych zegarków o wartości 6 tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło w dniu 03 stycznia tego roku w jednym ze sklepów znajdujących się w pasażu Centrum Handlowego przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie.

Z materiałów zebranych w tej sprawie przez funkcjonariuszy z wydziału dochodzeniowo- śledczego wynika, że około godziny 12.30 do pomieszczeń sklepu wszedł mężczyzna, który przez dłuższy czas wahał się nad wyborem zegarka.

W pewnym momencie wykorzystując wejście innych klientów i odwróconą uwagę ekspedientki, otworzył jedną z gablot i skradł dwa zegarki o łącznej wartości 6 tysięcy złotych.

Policjanci z piaseczyńskiej dochodzeniówki publikując wizerunek podejrzewanego zwracają się do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma 180/90 cm wzrostu,  łysiejący, a włosy na bokach ciemny blond. W chwili zdarzenia miał na sobie czarną krótką kurtkę, czarny sweter z jasną koszulą. Spodnie i buty koloru czarnego. Przy sobie miał też teczkę, najprawdopodobniej od laptopa.

Osoby rozpoznające tego mężczyznę prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie Tel. 22 756 70 18


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.