Ukradł ponad 150 metrów kabla za około 20.000 złotych

Dzięki dobremu rozpoznaniu kryminalnych z Bemowa doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o kradzież kabli elektrycznych ze ścian budynków mieszkalnych. Z ustaleń wynika, że sprawca w ubraniu roboczym poruszał się po terenie osiedla, gdzie dokonał kradzieży około 150 metrów kabla o wartości około 20.000 złotych. Kompletnie zaskoczony wizytą policjantów 31-latek trafił prosto do policyjnego aresztu. Łukasz R. już usłyszał zarzuty.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Bemowa. Policjanci z komisariatu zostali powiadomieni o tym, że z terenu osiedla zostało skradzionych ponad 150 metrów kabla elektrycznego. Jego wartość została oszacowana na kwotę około 20.000 złotych.

Nie czkając długo, kryminalni z Bemowa zajęli się ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. Ustalenia policjantów doprowadziły ich do Łukasza R. Kompletnie zaskoczony wizytą kryminalnych 31-latek trafił prosto do policyjnej celi.

Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na udowodnienie Łukaszowi R. kradzieży kabli elektrycznych na szkodę wspólnoty mieszkaniowej. Mężczyzna usłyszal już zarzuty, do których przyznał się. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.