Ukradli rower. Rozpoznajecie ich?

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru, do której doszło w jednym z budynków przy Alei Solidarności. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru o wartości około 800 złotych. Do przestępstwa doszło 9 lipca tego roku w klatce schodowej budynku przy Alei Solidarności.

Kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/60 361 53 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  [email protected]

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.