Ulica Białołęcka doczekała się remontu. Położono nowy asfalt!

Mieszkańcy Białołęki po kilku latach wreszcie doczekali się remontu ulicy Białołęckiej, która była tak bardzo dziurawa, że nie dało się już po niej jeździć. ZDM wymienił asfalt.

Długi czerwcowy weekend poświęciliśmy na naprawę nawierzchni ul. Białołęckiej. Nowy asfalt położyliśmy na odcinku od przystanku „Dobka z Oleśnicy 02” do ul. Przykoszarowej.

Weekendowy remont jezdni zakończył się w poniedziałek nad ranem. Ok. 800-metrowy fragment ul. Białołęckiej między przystankiem „Dobka z Oleśnicy 02” a ul. Przykoszarową był wyłączony z użytkowania od piątkowego wieczora przez sobotę i niedzielę, bo naprawialiśmy na nim nawierzchnię.

Prace rozpoczęliśmy od sfrezowania starego, wyeksploatowanego asfaltu. Następnie położyliśmy warstwę wiążącą, a później ścieralną – łącznie ponad 5300 m kw. nowej masy bitumicznej. Kierowców już może cieszyć, że jeden z najgorszych fragmentów ul. Białołęckiej jest teraz najlepszym, pozbawionym kolein i ubytków.

W poniedziałek rano i przed południem trwały ostatnie, kosmetyczne prace, które wiązały się z porządkowaniem poboczy” – informuje ZDM


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c