Uratowali życie kobiety, która szła wzdłuż torów kolejowych

Policjanci z komisariatu w Mrozach i posterunku z Kałuszyna dosłownie w ostatniej chwili pomogli kobiecie, której życie było zagrożone. Zgłoszenie dotyczyło kobiety, która szła wzdłuż torów w miejscowości Grodzisk w gminie Mrozy i chce skoczyć pod pociąg. Funkcjonariusze pobiegli w kierunku tej osoby, zatrzymali ją i udzielili pierwszej pomocy. Za kilka minut w tamtym miejscu przejechał pociąg.

tory/ Fot. Warszawa w Pigułce

Kilka dni temu po godz. 17:00, policjanci z Mrozów otrzymali zgłoszenie, że dziwnie zachowująca się kobieta stoi przy torach kolejowych w miejscowości Grodzisk i chce skoczyć pod pociąg.

Dwóch dzielnicowych z Mrozów oraz dochodzeniowiec z posterunku z Kałuszyna pilnie udali się we wskazane miejsce. Gdy funkcjonariusze dojeżdżali do stacji kolejowej w Grodzisku, wyszła do nich zgłaszająca i wskazała stojącą w rejonie torów kobietę. Na widok mundurowych kobieta zaczęła uciekać.

Policjanci rozdzielili się i podjęli działania aby jak najszybciej zapewnić jej opiekę. Podjęli również obserwację rejonu stacji kolejowej. Po chwili zauważyli ponownie idącą w kierunku torów tą samą kobietę. Natychmiast ruszyli w jej kierunku, ujęli ją i doprowadzili do radiowozu. Za kilka minut po torach przejechał pociąg.

Policjanci przewieźli kobietę do karetki pogotowia. Była to osoba w wieku ok. 35 lat a kontakt z nią był utrudniony. Zajęli się nią ratownicy medyczni. Decyzją lekarza kobieta trafiła do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c