Urząd zwołał posiedzenie Biura Zarządzania Kryzysowego Warszawy. Chodzi o awarię na Żoliborzu

Właśnie trwa posiedzenie Biura Zarządzania Kryzysowego Warszawy. Wszystko ze względu na awarię kanału rzeki Rudawki, która trwa od piątku.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak informuje radio RDC, trwa posiedzenie Biura Zarządzania Kryzysowego Warszawy. Wszystko z powodu awarii, która miała miejsce w piątek i trwa do dziś. Chodzi o kanał rzeki Rudawki, gdzie najprawdopodobniej doszło do wycieku podczas prowadzonych tam prac przy podziemnym przewiercie.

Prowadzone na miejscu prace mogły uszkodzić rurę, co spowodowało, że na ulicę Broniewskiego wylała się woda, utrudniająca jakiekolwiek poruszanie się drogą. Chwilowo trasa była nawet zablokowana i niezbędna była pomoc strażaków oraz wodociągowców.

Ratusz jednak tłumaczył, że zalany teren nie należy do miasta, a ma być on zarządzany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Dalsze działania, które zostaną podjęte w tej sprawie zostaną przekazane po dzisiejszym posiedzeniu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c