Urządzanie to przyjemność. Salon VOX w Jankach w nowej odsłonie

Zmiany, zmiany! Salon VOX w Jankach przeszedł gruntowną metamorfozę. Kilka miesięcy prac nad nowym formatem poprzedziły dogłębne badania etnograficzne. Efekt? Wyjątkowa przestrzeń i zespół doradców, którzy sprawią, że remont i urządzanie domu będą przyjemnym doświadczeniem.

Fot. Materiały prasowe

Interaktywne narzędzia i cyfrowe technologie, dopracowana w najdrobniejszym detalu ekspozycja czy bogata biblioteka materiałów – to tylko kilka ze zmian wprowadzonych w salonie VOX w Homepark Janki. Można śmiało powiedzieć – nowa odsłona salonu oferuje każdemu, kto go odwiedzi, zupełnie nowe doświadczenie w pracy nad projektem domowego wnętrza.

Przyjemność urządzania

Obecny kształt wnętrza oraz usług to efekt długich miesięcy badań i pracy zespołu VOX. W tym procesie wspierali ich eksperci z dwóch uznanych pracowni – poznańskiej Bidermann+Wide oraz krakowskiej Schwitzke Górski – od wielu lat projektujących salony modowe, z elektroniką czy wyposażeniem wnętrz.

Fot. Materiały prasowe

Powiew świeżości czuć w VOX już od wejścia – po przekroczeniu progu salonu mamy pełny ogląd wnętrza i poszczególnych stref. Dzięki temu bez problemu odnajdziemy interesujące nas meble, drzwi czy podłogi. Jeśli przyszliśmy po konkretne produkty, to od razu możemy udać się do miejsca, gdzie możemy je obejrzeć, przetestować i porozmawiać z doradcą. Jeśli zaś dopiero szukamy inspiracji – to salon VOX jest ich pełen. Dopracowane, całościowe aranżacje wnętrz zachęcają do rozwijania swoich pomysłów na dom.

Liczne interaktywne ekrany w salonie tworzą rozbudowany system digital signage. Już z zewnątrz atrakcyjne wizualizacje i filmy zachęcają, by wejść do środka. Z kolei w samym salonie dzięki interaktywnym terminalom mamy z każdego miejsca dostęp do wszystkich produktów VOX. Ekrany są tak skonfigurowane, że jeśli jesteśmy w strefie drzwi, podłóg albo mebli, to od razu możemy przejrzeć dedykowany katalog z ofertą tego segmentu. Zawartość jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu mamy pewność że oglądane produkty są dostępne. Z ekranów chętnie korzystają zarówno klienci jak i doradcy – pozwalają szybko znaleźć idealnie rozwiązanie (nawet jeśli jakiegoś mebla nie ma akurat na wystawie, jest na pewno w katalogu). Ale ekrany to też narzędzia do samodzielnego konfigurowania personalizowanych mebli czy wyszukiwania gotowych aranżacji, które mogą być punktem wyjścia do dalszej pracy.

Fot. Materiały prasowe

Wnętrza realne i wirtualne

Salon VOX został zaprojektowany tak, by wymarzone wnętrze było na wyciągnięcie ręki. Dosłownie. Jeśli masz pomysł albo wstępny plan nowego domu, to w salonie w Jankach możesz już się po nim… przespacerować! Ważnym punktem salonu jest strefa VOXBOX –  miejsce, w którym z doradcą wykreujemy wymarzoną przestrzeń. A potem możemy wejść w nią z wykorzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości (VR). Dzięki technologii mamy szansę sprawdzić, czy wybrane meble pasują do naszego wnętrza oraz czy razem z innymi elementami tworzą dobry zestaw.

Projekt wnętrza bezpłatnie stworzy dla nas doradca w salonie VOX, ale możemy też wstępnie przygotować go sami w domu. Dzięki darmowej aplikacji na www.voxbox.pl (nie trzeba jej instalować, uruchamia się w przeglądarce) łatwo wykreujemy pomysł na domowe aranżacje – bardzo intuicyjny program pozwala odtworzyć układ pomieszczenia, które następnie wypełniamy produktami. Taki projekt możemy potem przesłać do pracownika salonu VOX i razem z nim już dopracować szczegóły.

Na miejscu czeka na nas też wyjątkowa nowość – bogata biblioteka materiałów.

Dzięki bibliotece materiałów możemy nie tylko sprawdzić kolory, tekstury czy wygląd tkanin, ale też ich dopasowanie do innych elementów wnętrza. To co dotąd było tylko wirtualnym modelem albo co znaliśmy ze zdjęć, możemy zobaczyć, dotknąć i porównać w naturalnym świetle z innymi produktami. Biblioteka materiałów pomaga w pełni doświadczyć jak wybrane przez nas zestawienia kolorów czy tekstur się ze sobą komponują – opowiada Paweł Gaj, Trade Marketing Director w VOX.

Do dyspozycji mamy nie tylko tkaniny, ale też wzory ścian, podłóg czy elementy wykończenia mebli. Możemy przyjść np. z próbką materiału wybranego w innym miejscu albo tego, co już mamy w domu, i porównać z rozwiązaniami dostępnymi w salonie. Jeśli zdjęcia w katalogach czy wirtualne modele nas nie przekonują, to w tym miejscu salonu VOX możemy namacalnie przekonać się, z czego stworzone zostanie nasze wnętrze.

Urządzamy razem

Zmiany w salonie VOX w Jankach to nie tylko zupełnie nowa, dopracowana w najdrobniejszym detalu aranżacja.

Fot. Materiały prasowe

Dziś zakupy to przede wszystkim emocje. Nasze badania pokazały, że remont wiąże się ze stresem i niepewnością. Nie wiemy, czy wybrane przez nas produkty będą pasować do naszego domu albo do siebie nawzajem. Nowe rozwiązania i usługi w salonach VOX sprawiają, że urządzanie i remont domu stały się czystą przyjemnością. Dzięki profesjonalnym doradcom oraz narzędziom jak VOXBOX czy biblioteka materiałów zyskujemy pewność naszych decyzji i możemy skupić się na radości kreacji – podkreśla Paweł Gaj.

Fot. Materiały prasowe

VOX zmienił koncepcję działania salonu jako punktu sprzedaży. Olbrzymią pracę włożono w doskonalenie procesu obsługi klienta – zamiast jednego punktu spotkań – są cztery. O projekcie wymarzonego wnętrza można porozmawiać zarówno przy stole, przy ekspozycji jak i… z domu przez czat wideo. Możliwość odbycia spotkania online poprzez aplikację Hangout czy po prostu przez telefon, sprawia, że sporą część procesu urządzania da się zrealizować na odległość poprzez Wirtualny Salon VOX. Wtedy wizyta w salonie w Jankach to okazja do finalnego sprawdzenia produktów oraz omówienia szczegółów projektu. Każda ze stref (podłóg, mebli, drzwi czy dodatków) została tak zaaranżowana, by na miejscu móc łatwo poznawać i wybierać produkty z szerokiej oferty VOX. A dziś jest to ponad 20 kolekcji mebli, 13 własnych kolekcji drzwi (i dziesiątki innych marek), liczne wzory podłóg oraz paneli ściennych czy bogaty wybór dodatków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c