Usiłował potrącić policjanta. Teraz jest poszukiwany [ZDJĘCIE]

Policjanci z Otwocka poszukują 31-letniego Kamila Andrzejewskiego, mieszkańca gminy Karczew, który 25 listopada 2015r. o 01:10 w nocy nie zatrzymał się do kontroli drogowej i usiłował potrącić interweniującego policjanta. Mężczyzna jest poszukiwany dwoma listami gończymi. W chwili zdarzenia poruszał się srebrnym seatem altea o nr rej. WOT 17944. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku.

fot. Policja

fot. Policja

25 listopada 2015r. o  01:10 w nocy otwoccy policjanci z Wydziału Prewencji, podczas patrolu na terenie Otwocka, zauważyli pojazd m-ki seat altea, który na widok policyjnego radiowozu wykonał maner niezgodny z przepisami ruchu drogowego. Funkcjonariusze użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych w celu zatrzymania pojazdu. Kierujący seatem zignorował dawane mu polecenia, nie zatrzymał się i próbował potrącić interweniującego policjanta.

Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że za kierownicą srebrnego seata altea o nr rej. WOT 17944 siedział, poszukiwany dwoma listami gończymi, Kamil Andrzejewski, s. Andrzeja, ur. 13 czerwca 1984r. Mężczyzna jest mieszkańcem gminy Karczew.

Rysopis poszukiwanego: wiek z wyglądu około 30 lat, wzrost około 165 cm, krępej budowy ciała, może mieć krótko obcięte włosy, cechą charakterystyczną mężczyzny jest podbrudek z wyraźną bruzdą oraz widoczne przecięcie na prawej brwi.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego Kamila Andrzejewskiego s. Andrzeja proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku, tel. 22 604-12-13 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju. Mężczyzna może nadal poruszać się poszukiwanym srebrnym seatem altea o nr rej. WOT 17944. W pojeździe tym brak przedniej tablicy rejestracyjnej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.