Usiłowanie kradzieży! Te osoby mogą mieć numery rejestracyjne podejrzanych!

Policjanci z ursynowskiego wydziału kryminalnego prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży samochodu. Z ustaleń policjantów wynika, że około godziny 0.30 koło parkingu mogła przechodzić para, która zauważyła jak przy Nissanie kręcą się podejrzane osoby. Wspomniane osoby miały zapisać numery rejestracyjne pojazdu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód była zaparkowany przy ul. Hawajskiej 4. Nikt z niego nie korzystał przed dobę od 30.11.2020 od godz. 12.00 do 01.12.2020 do godz. 12.00

Samochód była zabezpieczony i zamknięty.

W nocy około godz. 0.30 do jednego z mężczyzn mieszkających po sąsiedzku wracającego do domu miał podejść para. Kobieta i mężczyzna i pytali się jego, czy wie, kto jest właścicielem nissana qashqai, ponieważ zauważyli oni, że przy aucie kręci się dwóch podejrzanym mężczyzn. Ci państwo mieli spisać numery rejestracyjne samochodu, którym poruszali się podejrzani.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia i dysponują numerami samochodu, którym mogli poruszać się sprawcy proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału kryminalnego w siedzibie jednostki przy ul. Janowskiego 7 na warszawskim Ursynowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 47 72 319 78 (czynny całą dobę) lub w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Autor: podkom. Robert Koniuszy


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c