Uszkodził windę. Czekają go surowe konsekwencje

Kryminalni z Bielan ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w bloku przy ulicy Broniewskiego uszkodził drzwi windy. 25-latek spowodował straty sięgające prawie 3 tys. złotych. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Kilka dni temu policjanci z Żoliborza otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi przesuwnych do dźwigu osobowego w wieżowcu przy ulicy Broniewskiego. Do zdarzenia doszło po godzinie 3.00 w nocy. Do windy wszedł młody mężczyzna, który po jej  uruchomieniu zaczął skakać. Winda nie była jednak odpowiednim miejscem na gimnastykę i zatrzymała się między piętrami. 25-latek, chcąc się z niej wydostać zaczął szarpać za drzwi i je uszkodził. Sprawca wyszedł, ale swoim zachowaniem spowodował straty sięgające prawie 3 tys. złotych oraz uciążliwość dla mieszkańców budynku, którzy do czasu naprawy na wysokie piętra musieli wchodzić po schodach. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Kryminalni z Żoliborza, bardzo szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego. 25-latek został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że wypił za dużo alkoholu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.