Uwaga! Gang złodziejek grasuje w Warszawie! Czytelniczka ostrzega

Dzień Dobry Piszę ku przestrodzę . W dniu dzisiejszym tj. 19.02.2020r byłam świadkiem gdy trzy, być może cztery kobiety próbowały okraść starszą osobę w autobusie o numerze 189, było to w godzinach szczytu, tuż po godzinie 17:00.” – pisze Pani Karolina wiadomość do redakcji.

Fot. Pixabay

„Kobiety te wsiadły razem ze staruszką na przystanku Sasanki. Jechaliśmy wszyscy ściśnięci tak, że kierowca zamykał trzy razy drzwi. Niczego bym nie zauważyła gdyby starsza Pani sama nie powiedziała na głos, że czuje kogos ręke w torbie oraz czyja ona jest.Miała ona torbę przełożoną przez ramię. Zaczełam obserwować otoczenie, ponieważ mówią, że zazwyczaj w takich sytuacjach ludzie jeżdzą w zorganizowanych grupach. Wtedy faktycznie zauważyłam trzy kobiety o podobnej karnacji, dwie z nich po komunikacie miały podniesione dłonie. Wyróżniały je ciemne oczy i brwi, przy czym jedna kobieta miała wykonany makijaż permanentny oraz duży pieprzyk w okolicy nosa żucający się odrazu w oczy. Opisane kobiety wysiadły na Radarowej i udały się na drugą stronę ulicy. Podejrzewam, że przesiadły się w kolejny autobus. Proszę o udostepnienie komunikatu aby przestrzec inne osoby.” – pisze Pani Karolina.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.