UWAGA! IMGW ostrzega przed oblodzeniami! Uważajcie na jezdni i chodnikach!
IMGW wydało ostrzeżenia o oblodzeniach dla kilku województw. Wśród ostrzeżeń jest województwo mazowieckie i Warszawa.
„Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, przy gruncie od -4°C do -2°C.” – pisze IMGW.
Oznacza to, że chodniki i jezdnia są oblodzone i nietrudno o wypadek.
Podczas ostatniego tego typu zdarzenia oddziały szpitalne były pełne poszkodowanych osób ze złamaniami, pęknięciami i uszkodzeniami kończyn.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
