Uwaga! IMGW wydaje ostrzeżenie dla województwa mazowieckiego!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa mazowieckiego. Wszystko z powodu dużej mgły i oblodzeń, na które powinny szczególnie uważać kierowcy. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstymi mgłami, które miejscami mogą ograniczać widoczność poniżej 200 metrów. Problem dotyczy szczególnie północnej części województwa mazowieckiego. Najgorzej będzie w okolicy Warszawy, Płocka, Mławy i Ostrołęki.

Dodatkowo, dziś czekają nas też niewielkie lokalne przymrozki, które spowodują, że mgła będzie przymarzać do nawierzchni i może być bardzo ślisko. Jak dodaje IMGW, na Mazowszu do końca dnia będzie pochmurno, a wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Dziś pogoda natomiast ma być dość wiosenna i wynieść nawet do 10 stopni Celsjusza. Jednak dodatnie temperatury nie utrzymają się zbyt długo. Już od jutra czeka nas zmiana pogody związana z nadejściem chłodnego frontu atmosferycznego od północnej części kraju. W kolejnych dniach czekają nas opady deszczu i deszczu ze śniegiem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c