Uwaga kierowcy! Ciężkie warunki na drogach!

W Warszawie rozpadał się śnieg, który opadając na jezdnie tworzy mokrą breję. Jest bardzo ślisko.

Fot. Warszawa w Pigułce

Kierowcy wyraźnie zwalniają ze względu na złe warunki atmosferyczne. W niektórych miejscach, gdzie ruch jest mniejszy tworzą się duże kałuże i breja z błota i śniegu.

Całą sobotę utrzymywała się temperatura około 3 stopni Celsjusza. W niedzielę będzie już oscylować w okolicy zera. W nocy ma spaść jeszcze bardziej, nawet do -5 stopni Celsjusza, co spowodować może oblodzenie jezdni.

W dalszym ciągu padać będzie śnieg i śnieg z deszczem praktycznie na obszarze całego kraju. Jedynie na zachodzie może popadać deszcz. W przypadku Małopolski i Podkarpacia już w niedzielę można spodziewać się opadów samego śniegu.

Wtorek ma być najzimniejszym dniem nadchodzącego tygodnia. W wielu miejscach kraju temperatura osiągnie ujemne wartości. Prognozy długoterminowe mówią, że taka sytuacja utrzyma się przez długi czas przynosząc opady śniegu z deszczem i śniegu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c