Uwaga kierowcy! Rolnicy zablokują jutro ponad 100 dróg!

Już jutro od godziny 10 w całej Polsce rolnicy wyjadą i wyjdą na drogi krajowe i wojewódzkie. Zablokowane zostaną największe arterie. Spodziewane są duże utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj my Jutro WY”
Te słowa będą nam towarzyszyć przez najbliższe dni. Politycy „w kampanii” już przeminęli i nie powrócą tak prędko, dopiero teraz pokazują nam swoje prawdziwe ja. Nasz wspólny wróg jest bardzo silny i szczerzy do nas swoje kły. Jedno jest pewne, nie cofnie się przed niczym i będzie dożył do celu po trupach politycznych. Liczą na to, że przez trzy lata zdążymy zapomnieć, ale tak się nie stanie. Jeśli będzie trzeba to wywieziemy ich na taczkach, które od dawna czekają na wiejskiej, żeby je tylko użyć. W jedności siła nie możemy dać się rozbić na poszczególne organizacje dlatego zapraszamy do wspólnego działania. Nie możemy brać udziału w Chocholim tańcu dlatego wszystkie organizacji, jak i osoby indywidualne chętne coś zmienić zapraszamy do wspólnego działania. Z przerażeniem zerkamy na naszą przyszłość na to, co wyprawiają nasi posłowie. Co przyniesie następny dzień? Tego nikt nie wie… Nie możemy być bierni i czekać aż dopadną nas „destrukcyjne łapy” polityków. Pokażmy naszą siłę i jedność ponad podziałami, nie bójmy się wyjść z naszej strefy komfortu i sprzeciwić się przyjętym normą. W tym celu powstaje to wydarzenie, aby połączyć lokalnych liderów z osobami chętnymi do działania. Bierzcie udział, udostępniajcie, komentujcie niech wszyscy się dowiedzą, iż obywatele nie będą się tylko biernie przyglądać danse macabre.” – piszą organizatorzy z Agrounii

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c