Uwaga kierowcy! Utrudnienia na krajowej „siódemce”! Potrwają 3 tygodnie!

Dziś na trasie Siedlin-Załuski ruszyły odwierty nawierzchni. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, prace będą trwać przez najbliższe trzy tygodnie. W godzinach 7:00-18:00 kierowcy będą mogli korzystać tylko z jednego pasa!

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Ze względu na rozpoczęcie odwiertów na nawierzchni drogi, które są konieczne do przeprowadzenia badań umożliwiających rozpoznanie istniejącej konstrukcji jezdni, co umożliwi wykonawcy odpowiednie przygotowanie w zakresie technologii i organizacji budowy, występować będą duże utrudnienia na trasie S7 Siedlin- Załuski.

Jak tłumaczy rzeczniczka Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, od dziś do 22 marca kierowcy pojadą tylko jednym pasem. Prace w stronę Gdańska będą realizowane przed południem, natomiast po południu w stronę Warszawy. 

Oznacza to, że kierowcy korzystający z tej trasy będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jest ryzyko wystąpienia dużych korków. Dodatkowo warto pamiętać, że na odcinku Siedlin-Załuski obowiązuje ograniczenie prędkości 60 km/h.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c