Uwaga! Ktoś podkłada truciznę! Uważajcie na dzieci i zwierzęta!

„UWAGA!!! Warszawa Ursus!! Znów dotarły do nas informacje o porozrzucanym jedzeniu z trutką (kiełbasa i mięso) oraz kościach nafaszerowanych strychniną!!!” – ostrzega Dla Psa i Kota – Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna„Nie tylko ul. Orląt Lwowskich do ul. Zagłoby (w głębi osiedla w kierunku pętli autobusowej i w drugą stronę w kierunku basenu) ale też kilka innych miejsc w Ursusie ☠️☠️
– okolice Parku Czechowickiego
– łąka w okolicach Al. Jerozolimskich
– okolice „Plażówki”
To są miejsca o których poinformowali nas opiekunowie psów.

Niestety również wczoraj trafił do naszej lecznicy pies w stanie ciężkim który wymagał intensywnej opieki szpitalnej… właściciel podejrzewa, że jego podopieczny mógł coś zjeść w czasie spaceru…😿😿

Zwracamy uwagę na problem bo powikłania po zatruciach toksynami są bardzo często nieodwracalne … a w sytuacjach skrajnych kończą się zgonem zwierzaka. Czasu na reakcję i pomoc jest bardzo mało.

Nie każdy chce lub może być opiekunem zwierzaka – to zrozumiałe – jednak umyślne działanie na szkodę zwierząt, szczególnie takie, które w bezpośredni sposób stwarza zagrożenie dla ich zdrowia i życia jest nieakceptowalne i w Polsce karane” – ostrzega przychodnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.