UWAGA! Minister Zdrowia wzywa te osoby do stawienia się na testy!

Od północy z poniedziałku na wtorek zawieszone zostaną loty z Wielkiej Brytanii do Polski. Ci, którzy przylecą będą musieli poddać się testom. Ci, którzy już przylecieli także. Minister Zdrowia wzywa do zgłaszania się do Sanepidu i stawienia się na testy.

Fot. Shutterstock

W związku z wykryciem nowej odmiany wirusa Sars-Cov-2 w Wielkiej Brytanii, wszystkie loty do Polski zostały odwołane.

Zakaz zacznie obowiązywać od północy z poniedziałku na wtorek. W związku z nowym zagrożeniem minister zdrowia Adam Niedzielski wydał dyspozycję do GIS o przeprowadzeniu testów na koronawirusa wszystkim, którzy wrócili z Wielkiej Brytanii w ostatnim czasie. Osoby te powinny zgłaszać się do lokalnych stacji sanepidu.

Polacy mieszkający i pracujący na wyspach zwykle do Polski przyjeżdżają tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Tym razem nie będą mieli takiej szansy. Ostatnie loty do Polski odbędą się dzisiaj. To jednak jeszcze nie oznacza, że będą mogli świętować w gronie najbliższych.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c