Uwaga, przymrozki! IMGW wydaje ostrzeżenia!

Niestety, na piękną, wiosenną pogodę jeszcze trochę musimy poczekać. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydało ostrzeżenia dotyczące przymrozków w przeważającej części kraju.

Fot. Warszawa w Pigułce

Wszyscy niecierpliwie czekają na słońce i piękną, wiosenną pogodę. Niestety, w najbliższych dniach nic nie zapowiada poprawy, a na wiosenną pogodę możemy liczyć najwcześniej pod koniec tygodnia.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dotyczące przymrozków. W niektórych częściach kraju możliwy jest także śnieg i deszcz ze śniegiem. Wszystko za sprawą zimnego, arktycznego powietrza, które napływa nad Polskę z północy. Na Mazowszu odczujemy od -2 do zaledwie kilku stopni powyżej zera.

Niska temperatura ma utrzymać się do czwartku. Od piątku Polska będzie w zasięgu wyżu znad Europy południowej. Do kraju napłynie  cieplejsze powietrze polarne morskie. Wtedy termometry wskażą około 10 stopni, a w kolejnych dniach temperatura będzie dalej rosła.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c