Uwaga! Śnieg w Warszawie to dopiero początek zmian w pogodzie!

Opady śniegu w Warszawie do dopiero początek dzisiejszych zmian w pogodzie. Będzie dużo zimniej, mroźniej, a przede wszystkim po południu i na wieczór mamy szansę na śnieżycę. Uważać trzeba też na oblodzone chodniki i drogi.

Fot. Warszawa w Pigułce

W czwartek część Polski znajdzie się w zasięgu polanormorskiego powietrza. Śnieżyce mogą nawiedzić Mazowsze, Podlasie i Suwalszczyznę.

Poza śniegiem można spodziewać się marznących opadów deszczu i deszczu ze śniegiem, co spowodowuje gołoledź. Alerty I stopnia w tej sprawie wydało już IMGW. W ostrzeżeniu znalazła się też praktycznie cała Małopolska i część Śląska.

Będzie zimno i wietrznie. Temperatura wahać się ma od maksymalnie 2-3 stopni w dzień do -1 w nocy. Wiatr w porywach może osiągnąć nawet 60 km/h, a w górach nawet 70 km/h więc realnie odczuwalna temperatura w ciągu dnia będzie wynosiła -5 stopni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c