Uwaga! Wypadek na Górce Szczęśliwickiej. Policja szuka świadków!

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie wykonują czynności w sprawie wypadku podczas zjeżdżania z Górki Szczęśliwickiej w dniu 16 stycznia 2021 roku w Parku Szczęśliwickim w Warszawie. Każdy, kto posiada informację o zdarzeniu lub przypadkowo, uwiecznił to zdarzenie w formie materiału video proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na warszawskiej Ochocie.

Fot. KSP

Policjanci z komendy na Ochocie pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie zdarzenia w wyniku którego śmierć poniósł małoletni. Sytuacja miało miejsce w dniu 16 stycznia 2021 roku w godzinach 12:00 – 17:00 w Warszawie w Parku Szczęśliwickim na górce naprzeciwko kościoła pw. św. Grzegorza Wielkiego

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 50 lub 47 723 93 51.

Prosimy również o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań video przez osoby, które były 16 stycznia br. były na terenie Parku Szczęśliwickiego od strony ul. Włodarzewskiej / Przy Parku na górce naprzeciwko kościoła pw. św. Grzegorza Wielkiego i mogły przypadkowo uwiecznić zdarzenie.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].

mł. asp. Karol Cebula


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c