Uwaga! Zaginęła niepełnosprawna intelektualnie kobieta! Ma tatuaż Małgosia Karpińska Warszawa Ursus!

„Witajcie zaginęła dziewczyna niepełnosprawna nazywa się Małgorzata Karpińska ma 36 lat wyszła z domu o godzinie 09:00 rano w Modecinie poszła do Radoszyny a po południu widziano ją jak szła do Dobrego i ślad zaginął po niej jej niepełnosprawność polega na tym że wygląda na dorosłą kobietę a ma rozum 5-ciolatka.” – czytamy w wiadomości do redakcji, któtą przystała nasza Czytelniczka. Uwaga! Czytelniczka pisze, że w dniu wczorajszym widziała zaginioną na Jana Pawła II przy Stawki. Jak mówi zwróciła jej uwagę bo szła na boso. Kiedy czytelniczka wróciła  do domu zobaczyła, że ktoś jej szuka.

Fot. Archiwum prywatne

Opis zaginionej i choroby:

„Jej choroba to lekki niedorozwój w stopniu znacznym jest ubezwłasnowolniona ma opiekuna prawnego. Na prawym ręku ma tatuaż Małgosia Karpińska Warszawa Ursus bo ledwo mówi nie umie pisać ani czytać mój numer to 795 219 852 jak by ktoś widział niech zadzwoni jest na ukochańszą osobą proszę o pomoc zgłosiłem ją na Policję , do ITAKI Biuro osób zaginionych jako poszukiwaną zaginioną żeby jej się krzywda nie stała i żeby ją znaleźć jeszcze raz proszę o pomoc proszę zadzwonić do mnie na numer 795 219 852 lub na najbliższy posterunek policji jak by ktoś ją widział i zatrzymał” – pisze Pan Dariusz Matyjas

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.