W ostatniej chwili odcięli sznur i uratowali życie człowieka

Gdyby nie szybkie i stanowcze działania policjantów z posterunku w Starej Białej doszłoby do tragedii. Policjanci odcinając w ostatniej chwili sznur uratowali życie desperatowi. O jego życiu decydowały sekundy.

Fot. Pixabay

Dziś w nocy na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna informując, że nie chce już dalej żyć. Mundurowi natychmiast rozpoczęli ustalenia, które doprowadziły ich na adres zamieszkania desperata. W budynku, w jednym z pomieszczeń, paliło się światło jednak nikogo w nim nie było Mimo wielokrotnych wezwań do otworzenia drzwi nikt nie reagował.

To był sygnał dla policjantów, że mężczyzna mógł spełnić swoje desperackie zapowiedzi. Bez chwili wahania policjanci wspięli się na balkon domu. Przez okno także nikogo nie było widać. Policjanci szybko wyważyli drzwi balkonowe i zaczęli przeszukiwać pomieszczenia budynku. Na poddaszu odnaleźli desperata i szybko odcięli sznur. Po udzielonej pomocy przedmedycznej przez policjantów, mężczyzna zaczął oddychać.

Pogotowie ratunkowe przewiozło 36-latka do szpitala. O jego życiu, jak stwierdzili medycy, decydowały sekundy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.