W pobliżu Warszawy zatrzymano traktorzystę z 3,5 promila

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Stanisławowie zatrzymali do kontroli w gminie Dobre nietrzeźwego 34-letniego traktorzystę, który kierował ciągnikiem, mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Podejrzany usłyszał już zarzut karny kierowania pojazdem mechanicznym. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności, ponieważ był już wcześniej prawomocnie skazany za jazdę „na podwójnym gazie”.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu w Stanisławowie pełnili służbę na terenie dobrzańskiej gminy. Na drodze w Mlęcinie zauważyli traktor, którego styl jazdy wydał im się podejrzany. Mundurowi dali sygnał traktorzyście, aby ten zatrzymał ciągnik.

Kierującym ciągnikiem okazał się 34-letni mieszkaniec dobrzańskiej gminy. Traktorzystę zbadano alkomatem. Urządzenie wskazało, że mężczyzna miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Ostatecznie 34-latkowi przedstawiono zarzut kierowania ciągnikiem w stanie nietrzeźwości. 34-latka czeka teraz sprawa w sądzie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, ponieważ już w przeszłości był już prawomocnie skazany za jazdę w stanie nietrzeźwości.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.