W tym antykwariacie znajdziesz same perły. Przemierzają setki tysięcy kilometrów w poszukiwaniu białych kruków

Ojciec i syn od kilku lat wspólnie prowadzą rodzinny antykwariat Skupuje.com. W tym czasie przejechali setki tysiące kilometrów. W kolekcji znajdują się bądź znajdywały prawdziwe białe kruki i przedmioty z duszą, których próżno szukać gdzie indziej. Zapraszają nie tylko do kupowania, ale również i sprzedaży.

Fot. Materiały prasowe

„Od ponad piętnastu lat prowadzimy nasz rodzinny antykwariat. Od kilku lat koncentrujemy się na poszukiwaniu w całej Polsce wszelkiego rodzaju antyków, staroci, wyrobów artystycznych, kolekcji, militariów i innych przedmiotów. W tym czasie przejechaliśmy kilkaset tysięcy kilometrów i odwiedziliśmy najdalsze zakątki Polski” – mówi nam Paweł Naszkiewicz, który razem z ojcem Witoldem prowadzą antykwariat.

„Jeśli posiadacie Państwo rzeczy na sprzedaż, to zachęcamy do współpracy. Dojeżdżamy na terenie całej Polski, gwarantujemy uczciwą wycenę oraz płatność gotówką. Interesują nas zarówno pojedyncze przedmioty, jak i całe kolekcje i zbiory.
Naszą misją jest promocja polskiego rzemiosła z dawnych lat oraz dbanie o nasze wspólne dziedzictwo kulturowe. Za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku próbujemy uświadamiać wszystkich, że często w naszych domach kryją się prawdziwe skarby.
Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań oraz współpracy” – dodaje.
Więcej szczegółów znajdziecie na fanpage’u antykwariatu: https://www.facebook.com/Skupuje
oraz na stronie internetowej: www.skupuje.com.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c