W Warszawie powstało jedno z największych symulatorowych centrów lotniczych w tej części Europy! Zawsze marzyłeś, by samemu pilotować samolot?

W Warszawie powstało jedno z największych w Europie Lotnicze Centrum Symulatorowe. Przeznaczone jest zarówno dla amatorów, jak i dla zawodowców czy osób, które są szkolone na pilotów i członków personelu pokładowego. To jednak dużo więcej: szeroka oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, biznesu i personelu pokładowego, a nawet osób, które boją się latać.

Dla każdego

SIMAIR to jedno z największych centrów lotniczego szkolenia symulatorowego w tej części Europy przeznaczonych zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów lotnictwa i osób, które są po prostu ciekawe nowych doświadczeń. To właśnie tutaj możesz zacząć swoją przygodę z lotnictwem.

Każdy może przyjść do centrum i odbyć sesję symulatorową na jednym z 3 symulatorów (Boeing 737, Airbus A320 czy Cessna C152) bez żadnej wiedzy i przygotowania a także dowiedzieć się, jak zostać pilotem czy członkiem personelu pokładowego tj. Stewardesą / Stewardem.

Wszystkie sesje symulatorowe toczą się pod okiem instruktora, który dokładnie wyjaśni, jak działa i jak obsługuje się samoloty typu Boeing 737 czy Airbus A320. To także fantastyczny pomysł na prezent dzięki możliwości zakupu voucherów prezentowych na sesje symulatorowe!

W SIMAIR regularnie odbywa się wyjątkowe wydarzenie jakim są pasażerskie loty pokazowe. To doskonały sposób, by przekonać do latania nie tylko siebie, ale także swoje dzieci i rodzinę, uspokoić ich przed pierwszym lotem a także zaczerpnąć wiedzy turystyczno-historycznej o miejscu do którego owy lot jest wykonywany. To wszystko za sprawą wiernie odtworzonego pokładu samolotu połączonego z kokpitem samolotu.

Dla zawodowców

Simair to także centrum skierowane do zawodowców. Prowadzi kursy dla pilotów na różnych symulatorach. Jest jedynym centrum szkoleniowym w Polsce, dysponującym symulatorami Boeinga 737 w wersji MAX i jednocześnie Posiada także symulatory Airbusa A320 NEO, Cessny C152 i CrewSim (symulator pokładu samolotu).

Firma prowadzi także szkolenia dla personelu pokładowego. Podczas trzydniowego kursu „Becoming Cabin Crew” poznasz m.in. podstawy wizażu i dobrej prezencji, dowiesz się czym jest i jak przygotować resume, przekonasz się jak może wyglądać rekrutacja do linii lotniczych, a także zapoznasz się z lotniczym słownictwem. Firma zapewnia, że wprowadzi Cię w lotniczy świat, opowie jak wygląda standardowy dzień pracy załogi oraz zapozna z podstawowym wyposażeniem samolotu. Podczas zajęć będziecie ćwiczyć różne umiejętności, które przydadzą się przyszłym stewardom i stewardessom. Kurs wyróżnia się nie tylko teorią, ale także praktyką podczas ćwiczeń i scenek. Warto zaznaczyć, że firma przygotowała także kurs angielskiego, specjalnie sprofilowany pod Cabin Crew.

Ponadto firma organizuje szkolenia dla Business Flight Attendant. To szkolenia z lotnictwa biznesowego. Skierowane są do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje lub planujących zmianę z latania komercyjnego (liniowego) na biznesowe.

Ofertę nie sposób przedstawić w jednym artykule. Wejdźcie na stronę simair.pl i zobaczcie, z czego możecie skorzystać lub po prostu przyjdźcie na ulicę Taśmową 8 na Mokotowie i sami się przekonajcie.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]