W weekend utrudnienia na Bielanach, Pradze i Białołęce. Drogowcy biorą się za remonty

Na ten weekend zapowiadają się remonty i frezowania w trzech różnych dzielnicach. Utrudnienia będą odczuwalne na Białołęce, Bielanach i Pradze Południe. Na domiar złego są to ulice Myśliborska i Marymoncka o dość dużym natężeniu ruchu oraz jezdnia łącząca al. Stanów Zjednoczonych z ul. Saską w kierunku Gocławia.

Fot. Urząd Miasta

Fot. Urząd Miasta

  • Od piątku, 9 października do godz. 22.00 do niedzieli, 11 października zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Marymonckiej na odcinku od ul. Podleśnej do Mostu M. Skłodowskiej-Curie.
  • W sobotę i niedzielę (10 i 11 października) zamknięta dla ruchu będzie jezdnia łącząca al. Stanów Zjednoczonych z ul. Saską w kierunku Gocławia.
  • Od piątku, 9 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 12 października do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Myśliborska na odcinku od Mostu M. Skłodowskiej-Curie do ul. Konwaliowej

Wodociągowcy będą kontynuowali remont ul. Marymonckiej po budowie kolektora ściekowego. Od piątku, 9 października do godz. 22.00 do godzin wieczornych w niedzielę, 11 października zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Marymonckiej na odcinku od ul. Podleśnej do mostu M. Skłodowskiej-Curie. Objazdy zostaną poprowadzone: Podleśna – Gwiaździsta – Wisłostrada lub ulicami S. Żeromskiego i J. Kasprowicza. Dojazd do ul. Dewajtis i UKSW będzie utrzymany od strony mostu M. Skłodowskiej-Curie (z ul. B.S. Lindego można skręcić tylko w prawo w ul. Marymoncką w kierunku centrum).

Zarząd Dróg Miejskich wyfrezuje ul. Myśliborską. Od piątku, 9 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 12 października do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Myśliborska na odcinku od mostu M. Skłodowskiej-Curie do ul. Konwaliowej. Proponowany objazd zostanie poprowadzony ul. Modlińską.

W sobotę i niedzielę (10 i 11 października) zamknięta będzie łącznica z al. Stanów Zjednoczonych w ul. Saską, czyli zjazd dla jadących od strony Mostu Łazienkowskiego w kierunku Gocławia. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Urugwajska – Lizbońska – Afrykańska do ul. Egipskiej. Zamiany związane są z odtworzeniem nawierzchni po robotach gazowych.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]