Wakacyjne delegacje pracowników Biedronki. Kurort, lepsza pensja, dodatki. Sieć zaskakuje

Znacznie większa pensja, dodatki, zakwaterowanie, zwrot kosztów podróży… Bonusy ciągną się bez końca. Sieć spożywcza Biedronka skierowała specjalną ofertę do pracowników. Zmiana oddziału na okres wakacyjny. Gdzie? Do jednego z kurortów. Dodajmy, że chodzi o Polskę.

Fot. Warszawa w Pigułce

Wakacyjna opłacalna delegacja – tak w skrócie można nazwać propozycję dla pracowników sieci Biedronka.

W zamian za przeniesienie na okres wakacyjny do oddziału w turystycznej miejscowości pracownik może liczyć na wiele bonusów. Jest do wyższa pensja, miesięczny dodatek wakacyjny w wysokości niemal 10 procent podstawy, zwrot kosztów podróży, darmowe zakwaterowanie, a także inne stałe dodatki, jak brak urlopu na żądanie (tzw. kacowe), czy dodatek zależny od sprzedażowego wyniku sklepu.

Oferta przyciąga również faktem spędzenia wakacji w turystycznym miejscu. Praca pracą, ale w wolnych godzinach z lokalnych atrakcji można korzystać do woli.

Okres wakacyjny, zwłaszcza w obleganych miejscowościach turystycznych to również wzmożony ruch klientów, a to rodzi potrzebę większej obsady.

Jak podaje Radio Zet, delegacje dotyczyć będą zarówno miejscowości nadmorskich jak i górskich. Specjalna oferta przygotowana jest również dla pracowników miejscowych. Sieć po raz kolejny zaskakuje pomysłowością.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c