Walczymy o życie Jarka Zielińskiego. Trwa wyścig z czasem o Jego życie! Pomóżcie!

Dziś Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Nie sposób przecenić zasługi Jarosława Zielińskiego dla Warszawy i jej zabytków. Ten czołowy varsavianista, uznany autor książek o warszawskiej architekturze, wykładowca i koordynator dziesiątków warsztatów, opiekun grup entuzjastów historii i zabytków stolicy – walczy o zdrowie i życie. Zbieramy na Jego leczenie, bo ma nam jeszcze tak wiele do powiedzenia i przekazania, a my wciąż chcemy się od Niego uczyć: https://zrzutka.pl/leczenie-raka-pluc-i-ukladu-moczowo-plciowego-i-watroby-u-taty-jaroslawa-zielinskiego-pisarza-i-varsavianisty.

Fot. Archiwum prywatne

„Drodzy, Kochani. Dosłownie nie jestem w stanie uwierzyć w absolutnie kosmiczną skalę Waszego wsparcia! Nie ma słów, aby podziękować za Wasze wysiłki i starania, nie ma sposobu, aby się odwdzięczyć. Odzyskuję siły po zatorze płuc, mogę samodzielnie oddychać i poruszać się, choć słabiutki jeszcze jestem. Jesteście teraz moją Wielką Rodziną, więc należy się Wam krótka info. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak gigantyczną robotę odwalają w sieci moja Gosia i jej córka. Leki dla mnie jadą już z kilku krajów Europy. Dzięki Waszej szczodrości. Niedługo się odezwę.” – napisał na swoim profilu na Facebooku.

Pomóżcie ocalić tego człowieka, to walka nie tylko z chorobą, ale także z czasem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c