„Warszawa stolicą świata”. Szczyt NATO ma swój spot reklamowy [WIDEO]

Szczyt NATO, który odbędzie się  w dniach 8-9 lipca  br. w Warszawie,  jest  wydarzeniem bezprecedensowym,  o randze najwyższej  spośród dotychczas organizowanych w Polsce spotkań na szczeblu międzynarodowym – twierdzi MON. Nic więc dziwnego, że przygotowano nawet spot zapowiadający to wydarzenie. 

„Te 100 dni, które nas dzielą od szczytu, będą dniami wytężonej pracy, aby z jednej strony zagwarantować pełne bezpieczeństwo w chwili, gdy Polska stanie się stolicą świata zachodniego, ale z drugiej strony, żeby toczące się obecnie rokowania zakończyły się sukcesem takim, jaki zapowiada wczorajsze oświadczenie, sformułowane przez przedstawiciela sekretarza  obrony Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie.  Zaczynamy 100 dni – zegar zaczyna bić. Za 100 dni spotkamy się na szczycie NATO w Warszawie” – mówił Antoni Macierewicz, Minister Obony Narodowej podczas spotkania z mediami.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c