Warszawianka pogryziona przez psa w Parku Szymańskiego szuka świadków

„UWAGA!!!! Poszukiwani świadkowie zdarzenia mającego miejsce w Parku Szymańskiego w niedziele 8.04.18 ok godziny 17.30. Zostałam pogryziona przez psa buldoga francuskiego czego wynikiem jest długotrwałe leczenie i uszczerbek na zdrowiu.” – pisze Pani Anna na Facebooku.

„Sprawa została zgłoszona na policję. Za nie udzielenie pomocy i ucieczkę z miejsca zdarzenia będą poważne konsekwencje i zrobię wszystko żeby was znaleźć nie odpuszczę.

A takiej znieczulicy to dawno nie widziałam żeby prosić się wszystkich o pomoc i nikt nie potrafił zareagować tylko jeden Pan któremu serdecznie dziękuję za udzielenie pierwszej pomocy. Była to młoda para dość wysoki facet i kobieta. Zabrali swoje rzeczy i uciekli z miejsca zdarzenia mając w d…e wszystko.udali sie w stronę parku Sowińskiego, elekcyjnej z tego co widzialam. Z tego amoku nie zapamiętałam więcej szczegółów mając reke pogryziona a w drugiej swojego psa. Każda informacja będzie bardzo cenna, proszę pomóżcie nie mogę tego tak zostawić.! 
W Was siła” – dodaje kobieta

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.