Warszawski milioner nie żyje. Zginął w katastrofie lotniczej

„Z wielką przykrością informujemy o nagłej i tragicznej śmierci Tadeusza Czichona. Współzałożyciel, przewodniczący Rady Nadzorczej i były Prezes Zarządu ATM S.A. zginął w katastrofie samolotu niedaleko lądowiska Kołbiel-Skorupy, pod Warszawą.”  czytamy na stronie atm.com.pl

Fot. atm.com.pl

„Tadeusz Czichon był niezwykle ciepłym, zawsze uśmiechniętym i wszechstronnie utalentowanym człowiekiem, wielkim pasjonatem lotnictwa. Straciliśmy człowieka, który przez ponad 20 lat, niezmiennie wierzył w potencjał naszej firmy i nas wszystkich. Był pionierem polskiej branży IT, a Jego wkład w stworzenie silnych fundamentów i rozwój naszej firmy jest ogromny. Nigdy nie widział problemów, a jedynie wyzwania czekające na rozwiązania. Jako wiceprezes, a następnie prezes zarządu spółki nadawał ton kolejnym decyzjom, które sprawiały, że dzisiaj możemy być dumni z dziedzictwa, które nam zostawia.” – czytamy na stronie firmy.

 O wypadku informowaliśmy przedwczoraj:


„W okolicach lądowiska spadł lekki samolot. W tej chwili na miejscu trwa akcja gaśnicza” – powiedział w rozmowie z Fakt24 nadkom. Daniel Niezdropa, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.