Warszawskie iluminacje cz. 9 (ostatnia): Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście

DSC_0107

Kiedy idziemy Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem w kierunku Starego Miasta spotykamy coraz to większe natężenie iluminacji. Zwieńczeniem ich wszystkich jest znana nam już poprzednich lat iluminacja choinki i płatki śniegu, które oświetlają Zamek Królewski. To jednak już widzieliśmy – czy to w życzeniach Świątecznych Warszawy w Pigułce czy też w licznych publikacjach o Stolicy.

Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście to już co innego. Rzadko kto publikuje iluminacje z tych miejsc, chociaż należą do jednych z najciekawszych w Stolicy. Można tam spotkać skrzące się paczki z prezentami, fioletową bombkę wrośniętą w bruk, mieniący się kolorami Pałac Prezydencki, ciuchcie znaną z filmu animowanego Tomek i Przyjaciele czy piękny, różnokolorowy pokój św. Mikołaja. Ilość odwiedzających jest przeogromna dlatego musicie wybaczyć nam, że na zdjęciach widoczni są spacerowicze.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]