Wbił 20 cm ostrze w brzuch 30-latka. Areszt dla obywatela Chin

Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec zatrzymanego 30- letniego obywatela Chin, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyzna jest podejrzewany o zadanie ciosu nożem również 30- letniemu mężczyźnie, może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Przypomnijmy, przed kilkoma dniami policjanci z Lesznowoli zostali pilnie wezwani na jedno z osiedli mieszkaniowych, gdzie doszło do zranienia mężczyzny najprawdopodobniej przy użyciu noża.

Funkcjonariusze, którzy po chwili znaleźli się we wskazanym miejscu zastali leżącego przed jedną z posesji mężczyznę z raną kłutą okolic brzucha. A jeszcze przed przyjazdem pogotowia ratunkowego, policjanci w wyniku przeprowadzonych czynności zatrzymali 30- letniego mężczyznę podejrzewanego o zadanie ciosu ostrym narzędziem. W pobliżu tego miejsca, mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli również nóż kuchenny z 20 centymetrowym ostrzem.

30- letni obywatel Chin został przewieziony do policyjnego aresztu. Na wczorajszym posiedzeniu sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec 30- latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lesznowoli, ustali również tożsamość poszkodowanego, którym okazał się także 30- letni obywatel Chin.

Aresztowany mężczyzna usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała za co kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c