Wczoraj pisaliśmy o dzieciach, którym pomaga Zygmunt Chajzer. Już w lutym szansa na mieszkanie

Wczoraj pisaliśmy o tym, że ojciec Filipa Chajzera Zygmunt pomaga dzieciom, które straciły rodziców w wypadku: https://warszawawpigulce.pl/zygmunt-chajzer-opiekuje-sie-4-dzieci-ktore-stracily-rodzicow-w-wypadku-samochodowym-filip-prosi-o-pomoc/. Dziś okazuje się, że przy chęciach można szybko zorganizować mieszkanie i wyposażenie do niego. 

„LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ… Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy macie fantastyczną wiceburmistrz, z którą przeprowadziłem długą i niezwykle merytoryczną rozmowę ❤️ Pani Agata Marciniak – Różak opowiedziała mi dziś o gigantycznym wysyłku jaki urzędnicy włożą w pomoc dzieciakom, o których pisałem wczoraj. Wszystko musi odbyć się zgodnie z procedurami i przy poszanowaniu prawa oraz godności innych oczekujących na mieszkania w dzielnicy, a tych jest bardzo mało. Ok 30 rocznie do przyznania. Niemniej jednak jest bardzo duża szansa, że już w lutym czwórka dzieci wraz z babcią zamieszkają w godnym lokalu. Mieszkanie trzeba będzie urządzić, dlatego razem z Sie Pomaga.pl uruchamiamy zbiórkę http://www.siepomaga.pl/nadobrystart na dobry start w życie dla tych wspaniałych dzieci 💪💪💪 dziękuję za wszystkie wasze słowa wsparcia🔥🔥🔥, dziękuję mamie Jadzi Na równe nogi za uruchomienie już wczoraj zbiórki, niech te pieniądze zasilą tę jedną oficjalną zbiórkę 🤘 No i ojciec… ROBISZ KAWAŁ WSPANIAŁEJ ROBOTY 🔥🔥🔥 Teoretycznie nikt miał o tym nie usłyszeć, ale wierz mi. Tak będzie lepiej.” – pisze Filip Chajzer. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.